LOKALIZACJA 2018-04-27T07:34:32+00:00

LOKALIZACJA

Inwestycja Za bramką 8 powstaje w historycznej części Poznania, w dzielnicy Garbary. To prestiżowa lokalizacja przyciągająca bliskością terenów zielonych, tworzących niepowtarzalny klimat. Sąsiedztwo zabytków architektury i atrakcji turystycznych sprawia, że jest to miejsce z duszą, przyciągające miłośników historycznej atmosfery i detali. To właśnie tu tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Zielone ulice prowadzą z jednej strony wprost na poznański Stary Rynek, z drugiej – na plażę, dając możliwość spędzenia czasu w zależności od nastroju i potrzeby mieszkańców. Takie usytuowanie zapewnia luksus odpoczynku w spokojnej i zielonej okolicy, jak również wyjątkowy komfort życia umożliwiający zjedzenie śniadania w ulubionej, pobliskiej knajpce, co daje jedynie centrum miasta.

W ten sposób połączyliśmy różne potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Zapewniliśmy prestiż mieszkania w centrum historycznej części miasta, zachowując jednocześnie komfort życia dzięki klimatycznym parkom znajdującym się w sąsiedztwie inwestycji.  Za bramką 8 łączy nowoczesne technologie z unikalną historyczną atmosferą w kameralnym otoczeniu zieleni.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu Poznania,
gdzie nowoczesność łączy się z przeszłością.

STARY RYNEK

400 M

PARK CHOPINA

100 M

PLAŻ MIEJSKA

900 M

SZKOŁA PODSTAWOWA

600 M

CENTRUM HANDLOWE

700 M

PRZYSTANEK TRAMWAJOWY

30 M