O inwestycji 2018-10-08T20:39:02+00:00

NOWA INWESTYCJA

Nasza nowa inwestycja łączy w sobie historyczne położenie i nowoczesność budynku, wpisując go stylem w otaczające kamienice Placu Bernardyńskiego. Apartamentowiec charakteryzuje się elegancją i ponadczasową formą, zachowując nieprzemijający styl i klasykę z ukłonem w stronę tradycji architektonicznej tego wyjątkowego miejsca, jakim jest Poznań i Stare Miasto.

Połączyliśmy tradycję z nowoczesnością. Między innymi dzięki antresolom, nadającym wnętrzom oryginalny styl i atmosferę. Wysokie okna i wykusze zapewniają stały dopływ naturalnego światła i słońca. Klimatyczne tarasy, wychodzące na zielone patio, stwarzają dodatkowy obszar do aranżacji zacisznej przestrzeni.

Nowa inwestycja Za bramką 8 to luksusowe apartamenty o powierzchni od 28 do ponad 100 m². Znajdują się one na pięciu kondygnacjach, które dla komfortu mieszkańców zostały połączone przestronną windą. Miejsca garażowe na dwóch podziemnych poziomach zapewniają wygodę parkowania w centrum miasta.

Apartamenty Za bramką 8 to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, nowoczesność i klasyka, historia i niepowtarzalny klimat, jakie mogą dać udogodnienia związane z mieszkaniem w centrum miasta w połączeniu z atmosferą sąsiadujących zabytków i terenów zielonych. Poznań i Stare Miasto to wyjątkowe miejsce, które zachwyci każdego.

UDOGODNIENIA W PAKIECIE

Prestiżowa
lokalizacja

Dwupoziomowy
parking podziemny

Kameralny
budynek

Nowoczesna winda
samochodowa

Wygodna
winda osobowa

Luksusowe
apartamenty

Mieszkania
z antresolami

Przyjazne
otoczenie

Zielone
patio

System kontroli
dostępu i monitoring

Klimatyzacja

Wysokiej klasy
materiały