APARTAMENTY 2018-12-10T11:22:50+02:00

Nowe apartamenty w centrum Poznania

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania w dobrej lokalizacji Poznania? Apartamenty na sprzedaż w nowej inwestycji Za bramką 8 to unikalne połączenie klasyki z nowoczesnością. Jasne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania znajdują się w pięciokondygnacyjnym budynku, położonym w samym centrum miasta – na osiedlu Garbary, tylko 400 m od Starego Rynku (róg Placu Bernardyńskiego).

Komfort i bezpieczeństwo

Apartamenty w Poznaniu na sprzedaż to komfortowe mieszkania z dużymi oknami, które zapewniają znakomity dostęp do światła. W budynku znalazły się luksusowe apartamenty z przestronnymi tarasami, wychodzącymi na zielone patio. Mieszkania mają powierzchnię od 28 do 100 m2. W klimatyzowanym budynku działa winda osobowa i samochodowa, dostępne są podziemne miejsca parkingowe. Bezpieczeństwa apartamentów strzeże system monitoringu.

Apartamenty na sprzedaż – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Jesteś zapracowanym singlem, który ceni sobie nowoczesne trendy i żyje w ciągłym pośpiechu? Chcesz mieszkać w pobliżu ulubionych poznańskich kafejek i słynnych zabytków Starego Miasta? Marzysz, aby o poranku wyskoczyć na pyszną kawę i by powrót z imprezy nie zajmował Ci zbyt dużo czasu? Nowe apartamenty w centrum Poznania to idealna opcja dla Ciebie. Możesz wybrać wygodne mieszkanie jednopokojowe ze stylową antresolą, gdzie urządzisz np. sypialnię.

A może poszukujesz komfortowego mieszkania dla całej rodziny, które stanie się przytulnym domem? Apartamenty na sprzedaż w projekcie Za bramką 8 doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby. Apartamentowiec otoczony jest terenami rekreacyjnymi, zielenią i klimatycznymi uliczkami, idealnymi na niedzielne spacery z dziećmi. W pobliżu znajduje się szkoła, centrum handlowe, przystanek tramwajowy i bogata infrastruktura.