LOKALIZACJA 2018-12-10T10:59:39+02:00

LOKALIZACJA

Za bramką 8 to nowa inwestycja, która powstaje w historycznej części Poznania, w dzielnicy Garbary. Poznań zachwyca Cię zabytkową architekturą kamieniczek przy Placu Bernardyńskim? Kochasz spacery po Starym Rynku? Nowe apartamenty w naszej inwestycji to miejsce, które może stać się Twoim wymarzonym domem.

Dzielnica Garbary, otoczona terenami zielonymi, to doskonała lokalizacja dla osób, które marzą o połączeniu strefy tętniącej życiem i odwiedzanej przez turystów ze spokojną przestrzenią sprzyjającą wypoczynkowi. Inwestycję od Parku Chopina dzieli tylko 100 m, dlatego osoby, które zdecydują się na nowe mieszkania przy Starym Rynku, znajdą miejsce do spokojnych spacerów, relaksu i rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Sąsiedztwo znanych zabytków architektury i atrakcji turystycznych sprawia, że apartamenty w Za bramką 8 powinny przypaść do gustu osobom poszukującym klimatycznego mieszkania i wyjątkowej atmosfery. Połączenie tradycji z nowoczesnością – tak można określić nasze nowe mieszkania. Plac Bernardyński zachwyca stylowymi kamieniczkami, jednak to nasz apartament pozwoli Ci poczuć zalety wyjątkowej lokalizacji, a zarazem mieszkać nowocześnie i komfortowo.

Zielonymi uliczkami dotrzesz wprost na Stary Rynek, a od drugiej strony na miejską plażę (tylko 900 m od naszego apartamentowca). Taka lokalizacja zapewni Ci możliwość planowania czasu i wypoczynku w zależności od aktualnych potrzeb oraz nastroju. Nowe mieszkania na Starym Mieście to możliwość szybkiego wyskoczenia na pyszną kawę lub śniadanie do klimatycznej knajpki.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu Poznania, gdzie nowoczesność łączy się z przeszłością.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu Poznania,
gdzie nowoczesność łączy się z przeszłością.

STARY RYNEK

400 M

PARK CHOPINA

100 M

PLAŻ MIEJSKA

900 M

SZKOŁA PODSTAWOWA

600 M

CENTRUM HANDLOWE

700 M

PRZYSTANEK TRAMWAJOWY

30 M