O inwestycji 2018-12-10T11:02:41+02:00

NOWA INWESTYCJA

Za bramką 8 to nowa inwestycja, która powstała z myślą o osobach marzących o zamieszkaniu w historycznej części Poznania, a zarazem ceniących komfort i najnowsze rozwiązania. Podoba Ci się zabytkowy Poznań? Kochasz spacery uliczkami Starego Miasta, gdzie królują urokliwe kamieniczki Placu Bernardyńskiego, liczne zabytki architektury i turystyczne atrakcje miasta? Marzysz o zamieszkaniu w lokalizacji, gdzie codziennie można wyskoczyć do jednej z ulubionych knajpek, a zarazem nie brakuje parków i terenów zielonych, które zapewnią możliwość spokojnych spacerów? Stare Miasto to idealne miejsce, które może stać się Twoim nowym domem.

Wygodne apartamenty w klimatycznym stylu

Nasza nowa inwestycja to apartamentowiec, z pięcioma kondygnacjami i z przestronną windą, który łączy nowoczesną stylistykę i historyczny klimat miejsca, w którym powstaje. Mieszkania mają powierzchnię od 28 do 100 m2. Budynek posiada klimatyzację, a za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada system kontroli dostępu i monitoring. Dwupoziomowy parking podziemny i winda samochodowa to kolejne udogodnienie dla przyszłych mieszkańców naszej nowej inwestycji.

Antresole nadają mieszkaniom wyjątkowego klimatu i pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a wysokie okna i wykusze przypominają rozwiązania znane z zabytkowych kamienic. Przeszklenia i wykusze zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby wnętrza apartamentów były jasne i przytulne. Klimatyczne tarasy wychodzą prosto na zielone patio. To pozwoli Ci zaaranżować własną oazę spokoju i zieleni w samym centrum tętniącego życiem Poznania.

Stare Miasto – idealne miejsce na Twój nowy dom

Nasza nowa inwestycja Za bramką 8 to miejsce stworzone z myślą o osobach ceniących sobie wygodę mieszkania w samym centrum miasta, sąsiedztwo zabytków, które gwarantuje pobliskie Stare Miasto, dostęp do wielu lokali i sklepów. Jednocześnie, apartamentowiec znajduje się niedaleko Parku Chopina i Plaży Miejskiej, co pozwala mieszkańcom na spokojny relaks w otoczeniu zieleni.

UDOGODNIENIA W PAKIECIE

Prestiżowa
lokalizacja

Dwupoziomowy
parking podziemny

Kameralny
budynek

Nowoczesna winda
samochodowa

Wygodna
winda osobowa

Luksusowe
apartamenty

Mieszkania
z antresolami

Przyjazne
otoczenie

Zielone
patio

System kontroli
dostępu i monitoring

Klimatyzacja

Wysokiej klasy
materiały